UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o takich ludziach powinniśmy zapomnieć nie wymieniać nawet ich nazwisk, A my ich gloryfikujemy w mediach, nie ważne jak ale dajemy im żyć medialnie to ten ma prasę a o poszkodowanych nikt imiennie nie wspomni.
emce