UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem za tami okularami w czarnej oprawie. One strasznie przytłaczają buzie. Wiem, że są modne ale w takich okularach oczy całkowicie "giną" bo rzucaja sie te grube oprawy. Mam nadzieje, że dobrali Pani coś subtelniejszego.


Anuluj