UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że padał deszcz :( brawo Elbląg za takie zaniedbanie Putin by to ogarnął PiS jeszcze nie dorasta do ..
QbeeQ
Szkoda że padał deszcz :( brawo Elbląg za takie zaniedbanie Putin by to ogarnął PiS jeszcze nie dorasta do ..
QbeeQ