UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że padał deszcz :( brawo Elbląg za takie zaniedbanie Putin by to ogarnął PiS jeszcze nie dorasta do ..

QbeeQ

Anuluj