UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeważnie po każdych '' pionierach zostaje zawsze jakaś pustka. Po pionierach amerykańskich zaginęli Indianie, a po pionierach australijskich Aborygeni. Tam gdzie dociera jakikolwiek pionier, zanika rdzenny mieszkaniec i to bez znaczenia w jakiej części świata, a ci co biorą w tym zanikaniu czynny udział mogą liczyć na miejsce w Słowniku Biograficznym. Tak jak nijaki Gburzyński zresztą Józef.


Anuluj