UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Umiłowany w prawdzie ukochany PortElu jak i Redaktorze Naczelny ( pozdrawiam przy okazji ). Nigdy więcej tow Ślaskiego ( chyba zmienił nazwisko ze. .. Śląskiego, Gdańskiego itp. ) o ile nie przestanie uprawiać demagogii i młodym Polakom robić wodę z mózgu. "Elbingerer".


Anuluj