UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może tow. " historyk" potwierdzić, że analfabetyzm w Polsce w 1939r. był na takim poziomie jak w ZSRR w tym czasie ? ( Polski rocznik statystczny z 1937 r ). @ %
Może tow. " historyk" potwierdzić, że analfabetyzm w Polsce w 1939r. był na takim poziomie jak w ZSRR w tym czasie ? ( Polski rocznik statystczny z 1937 r ). @ %