UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może tow. " historyk" potwierdzić, że analfabetyzm w Polsce w 1939r. był na takim poziomie jak w ZSRR w tym czasie ? ( Polski rocznik statystczny z 1937 r ). @ %


Anuluj