UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kompromitacja po raz kolejny. .. A tu niektorzy jakas I lige zwiastowali. .. W Elblagu nigdy nie bedzie powaznej pilki. Zeby na wiosne cyrku nie bylo, ze znowu bedzie walka o utrzymanie do ostatniej kolejki, bo roznica to tylko dzis 8 pkt.