UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

remont 4 mln zł a 100 tys zł na naprawę czerwonego szlaku niet. Dopiero teraz wody polskie próbują naprawić ale już widać że czerwony szlak po "naprawie" będzie gorzej wyglądał niż przed. A jak do tego dodać zniszczenie niebieskiego przez "green velo" to widać że Elbląg nie ma gospodarza.

maratończyk

Anuluj