UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję za zorganizowaną konferencję. Dużo merytorycznej i wartościowej dyskusji. Brawo dla CSE Światowid za działania na rzecz Seniorów. Dobrze, że w mieście są organizacje działające na rzecz osób starszych.

Podwrażeniem

Anuluj