UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję za zorganizowaną konferencję. Dużo merytorycznej i wartościowej dyskusji. Brawo dla CSE Światowid za działania na rzecz Seniorów. Dobrze, że w mieście są organizacje działające na rzecz osób starszych.
Podwrażeniem