UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała konferencja na najwyższym poziomie. Sporo merytorycznej dyskusji. Gratulacje dla osób, które odbyły szkolenie w zakresie pracy z seniorami. Pamiętajmy, że warto reagować, na każde patologie!


Anuluj