UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cała konferencja na najwyższym poziomie. Sporo merytorycznej dyskusji. Gratulacje dla osób, które odbyły szkolenie w zakresie pracy z seniorami. Pamiętajmy, że warto reagować, na każde patologie!
Cała konferencja na najwyższym poziomie. Sporo merytorycznej dyskusji. Gratulacje dla osób, które odbyły szkolenie w zakresie pracy z seniorami. Pamiętajmy, że warto reagować, na każde patologie!