UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przemoc niezależnie w stosunku do kogo jest zjawiskiem, które nie powinno występować. Dobrze, że ludzie są uświadamiani.

obserwator_lo

Anuluj