UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przemoc niezależnie w stosunku do kogo jest zjawiskiem, które nie powinno występować. Dobrze, że ludzie są uświadamiani.
obserwator_lo
Przemoc niezależnie w stosunku do kogo jest zjawiskiem, które nie powinno występować. Dobrze, że ludzie są uświadamiani.
obserwator_lo