UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aż jeden samochód dla strażaków z Elbląga bo dla olsztyna dadzą dziesięć. Niech pokażą jaki pojazd i sprzet mają strazacy gdy jada do akcji na wodzie i nurkować. Dlaczego w Elblągu nie ma oddziału chemicznego przecież są zakłady gdzie są chemikalia. A nie jada ze wszystkim z olsztyna bo w Elblągu nie ma. Drabina strazacka powinna byc jak najwyższy budynek i co nie ma. Biedny Elbląg.