UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu w ostatnich latach umundurowanie strażaków jest tak zróżnicowane? Kiedyś wszyscy na czarno, a obecnie czarny, żółty albo piaskowy.

erger

Anuluj