UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu w ostatnich latach umundurowanie strażaków jest tak zróżnicowane? Kiedyś wszyscy na czarno, a obecnie czarny, żółty albo piaskowy.
erger
Czemu w ostatnich latach umundurowanie strażaków jest tak zróżnicowane? Kiedyś wszyscy na czarno, a obecnie czarny, żółty albo piaskowy.
erger