UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wróblewski czemu pan oszczedza na dps tam powinna byc opieka głosowałem na pana ale juz tego nie zrobie woli pan wydac pieniadze na jakies głupoty parki dla psów a dla ludzi potrzebujacych nie ma pomocy wróbel ogarnij sie
podatnik1