UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wchodzę na ten portal tylko po to żeby poczytać komentarze! Ubaw ze hej.. a ten artykuł rozwalił mnie. Chyba przeprowadze się do Elblaga.
Zachodniopomorzanka
Wchodzę na ten portal tylko po to żeby poczytać komentarze! Ubaw ze hej.. a ten artykuł rozwalił mnie. Chyba przeprowadze się do Elblaga.
Zachodniopomorzanka