UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wchodzę na ten portal tylko po to żeby poczytać komentarze! Ubaw ze hej.. a ten artykuł rozwalił mnie. Chyba przeprowadze się do Elblaga.

Zachodniopomorzanka

Anuluj