UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może autor zlosliwego i pełnego jadu komentarza padnie Panu Tomaszowi do stóp i podziekuje za bezinteresownie dzialania na tym i na innych w planie cmentarzach? Cmentarzy zapomnianych i wielokulturowych w regionie jest dostatek. Niech autor wykaze się inicjatywa na jednym z nich! Chętnie ocenie pracę.

Konserwator zabytków

Anuluj