UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie napawa to optymizmem o czym tutaj piszecie. Oby jednak ten stan się zmienił. Dobrze, że ktoś taki jak Pan Tomasz robi świetną robotę.

Zen

Anuluj