UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie napawa to optymizmem o czym tutaj piszecie. Oby jednak ten stan się zmienił. Dobrze, że ktoś taki jak Pan Tomasz robi świetną robotę.
Zen
Nie napawa to optymizmem o czym tutaj piszecie. Oby jednak ten stan się zmienił. Dobrze, że ktoś taki jak Pan Tomasz robi świetną robotę.
Zen