UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super imprezka! Część artystyczna bombowa! Co do samych konkursów to miło, że było tyle wyróżnień w konkursie filantropa. Warto doceniać tych, którzy robią coś dla innych.
obserwatorżycia
Super imprezka! Część artystyczna bombowa! Co do samych konkursów to miło, że było tyle wyróżnień w konkursie filantropa. Warto doceniać tych, którzy robią coś dla innych.
obserwatorżycia