UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super imprezka! Część artystyczna bombowa! Co do samych konkursów to miło, że było tyle wyróżnień w konkursie filantropa. Warto doceniać tych, którzy robią coś dla innych.

obserwatorżycia

Anuluj