Paulina trzymam kciuki za Twoje zdrowie!Spiewaj nam sto lat! Pieknie!Kolezanka z lat mlodosci;)
Paulina trzymam kciuki za Twoje zdrowie!Spiewaj nam sto lat! Pieknie!