UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, że w tym roku laureatem została osoba, która poświęca swój czas i umiejętności. Widać, że człowiek robi to z pasją i zaangażowaniem. Miałam okazję zobaczyć kalendarz podopiecznych DPS "Niezapominajka" i robi ogromne wrażenie. Budujące jest to, że są osoby które bezinteresownie robią coś dla drugiego człowieka. Oby więcej takich inicjatyw i takich ludzi. Serce się raduje!


Anuluj