UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacjr dla ludzi dobrej woli! Malgorzata Wójcik, Paulina HEBEL, Gracjan Kalandyk pięknie grali!!!! Pozdrawiam i dziękuję za miły wieczór!!!

Alunia

Anuluj