UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tak dużym mieście nie ma gdzie kupić profesjonalnej sztuki. Nie ma punktu, sklepu - galerii do której można by się udać. Była galeria ZUM, ale właścicielka się wyprowadziła. Miasto powinno zadbać, by artyści i młodzież z tego liceum mieli swoją bazę.