UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tak dużym mieście nie ma gdzie kupić profesjonalnej sztuki. Nie ma punktu, sklepu - galerii do której można by się udać. Była galeria ZUM, ale właścicielka się wyprowadziła. Miasto powinno zadbać, by artyści i młodzież z tego liceum mieli swoją bazę.


Anuluj