UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiktoria, Gratulacje! Jakoś tak wiedziałam po pierwszym zdjęciu, że ta praca to właśnie Twoja. Pozdrawiamy F6,Słoneczna no i Pimpuś. Powodzenia i jeszcze raz gratulujemy.
K.J.
Wiktoria, Gratulacje! Jakoś tak wiedziałam po pierwszym zdjęciu, że ta praca to właśnie Twoja. Pozdrawiamy F6,Słoneczna no i Pimpuś. Powodzenia i jeszcze raz gratulujemy.
K.J.