UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętajcie o tym,jak podpisywać umowę to na 160 godz w miesiacu i tego się trzymać,a nie jak niektórzy 16 godz i więcej by robili niewolnicy pracy,i tak wykorzystują bezmyślną ciemnotę która nie potrafi się zorganizować...