UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ilu tu jest psychopatow to sie w glowie nie miesci!!!! Zeby minusowac negatywne komentarze odnoszace sie do dziada????!!! Mam nadzieje ze pewnego dnia traficie na wlasnego kata ktory bedzie sie nad wami pastwił!!! Ja wtedy dam łapke w góre!


Anuluj