UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy w życiu się nie wyrejestruje. Mam do wyboru, albo na czarno za 3400 na rękę, albo umowa o prace i 1900 netto. Nie oszukujmy się...emerytury w przyszlosci będą głosowe, ja mam życie tu i teraz.

Gg.F.f

Anuluj