UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak zwykle nikomu nic sie nie podoba a jak dla mnie to milo ze ktokolwiek chce cos budowac a tym bardziej ze zamiast jakichs wykopalisk bedzie tam stal nasz ratusz poza tym to jak do tej pory prawie wszystkim nic sie nie podoba pewnie za biedni moze i jestesmy i wogole kazdy ma jakies dziwne poglady itp aa i brak pracy no oki ale jakos mimo to nikt nie robi nic w jej kierunku a tym bardziej jesli beda budowac to zawsze jest jakas szansa dla kilku zeby sie zalapac do pracy ale co trzeci z tych negatywnie nastawionych na rozwoj naszego miasta nie bedzie pracowac gdyby przyjsc do nich z oferta do domu hi tak jest juz mialem kilka takich sytuacji gdy proponowalem prace hi jak dla mnie mile ze w elblagu cos sie zaczyna znow dziac i oby tak dalej to moze wiecej takich miejsc jak ratusz oczywiscie w innym charakterze powstanie i bedziemy mogli wszystko dostac nie koniecznie poza granicami miasta hmm pozdrawiam
optymista