UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ Kibic OE - zgadzam się z tobą w 100% że nikt tutaj nie jest anonimowy, zarówno Ty jak i ja i każdy z nas jest w pełni odpowiedzialny za słowa kierowane w kierunku drugiego człowieka. Tobie, ,rzucać kondonami '' na lewo i prawo jest tak oczywiste i naturalne że traktujesz je jak oddychanie, załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych itp. Już na pierwszej stronie wpisujesz swoją pierwszą, ,złotą'' myśl, cytuję:, ,Ty kondonie z batorowa, to ze twoja grupka z Hiszpani bawila sie w sts, to nie znaczy ze jedyny Elbląski klub tez, jeb. .cie '' Zgłoś do moderacji Odpowiedz Pokaż ten wątek 7 5Kibic OE(2019-11 Takich Twoich wypowiedzi na przestrzeni lat jest tysiące, tym właśnie się charakteryzujesz, ,Kibicu OE'' Jestem do twojej dyspozycji. Bez najmniejszego szacunku do ciebie
Zorro