UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dorota była rekluzą/pustelnicą. Jej pustelnia znajdowała się wg jednych archeologów i historyków w katedrze kwidzyńskiej, a według innych - przylegała do ściany katedry. Pytanie - gdzie pan przewodnik widział tam klasztor z celami?!!! Katedra i zamek stoją do dziś. Rzetelnych informacji o Dorocie nie brakuje.


Anuluj