UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zorro nie dadzą nic na ciebie napisac bo zaraz usuwaja , obiecuje ci ze przyjdzie na ciebie czas , wiec do zobaczenia , bo anonimowy to ty nie jestes

Kibic OE

Anuluj