UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zorro nie dadzą nic na ciebie napisac bo zaraz usuwaja , obiecuje ci ze przyjdzie na ciebie czas , wiec do zobaczenia , bo anonimowy to ty nie jestes
Kibic OE
Zorro nie dadzą nic na ciebie napisac bo zaraz usuwaja , obiecuje ci ze przyjdzie na ciebie czas , wiec do zobaczenia , bo anonimowy to ty nie jestes
Kibic OE