UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brychlik w tym meczu przeszedł samego siebie ,on chyba nie wiedział gdzie jest, moze nocy bidak nie przespal i nie mógł se miejsca znalezc na boisku
KibicO
Brychlik w tym meczu przeszedł samego siebie ,on chyba nie wiedział gdzie jest, moze nocy bidak nie przespal i nie mógł se miejsca znalezc na boisku
KibicO