UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brychlik w tym meczu przeszedł samego siebie ,on chyba nie wiedział gdzie jest, moze nocy bidak nie przespal i nie mógł se miejsca znalezc na boisku

KibicO

Anuluj