UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taaaaa………… Stadion przy ulicy Topolowej to wszystko, na co zasługuje ta zbieranina amatorów, pozbawionych ambicji. Poza Madejskim - reszta to sportowe miernoty z V ligowym poziomem piłkarskim. Rozdać to całe towarzystwo do warmińsko-mazurskich klubów wioskowych w ramach wypożyczeni. Może tam się doszkolą i nabiorą ambicji do gry w piłkę nożną. Rundę wiosenna zagrać juniorami.

dyzio

Anuluj