UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za amatorszczyzna. Za tydzien kolejna strata punktow w Poznaniu zeby naiwniacy zrozumieli, ze zadnego awansu nie bedzie.


Anuluj