UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za amatorszczyzna. Za tydzien kolejna strata punktow w Poznaniu zeby naiwniacy zrozumieli, ze zadnego awansu nie bedzie.
Co za amatorszczyzna. Za tydzien kolejna strata punktow w Poznaniu zeby naiwniacy zrozumieli, ze zadnego awansu nie bedzie.