UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jest przepiękną perłą w tym miejscu, ,pamiętam jak ją budowano od podstaw, ,zawsze byłam ciekawa jej środka, ,dawno tam nie byłam, ,i ta przepiękna kopuła wciąż oko przyciągała, ,

grace

Anuluj