UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jest przepiękną perłą w tym miejscu, ,pamiętam jak ją budowano od podstaw, ,zawsze byłam ciekawa jej środka, ,dawno tam nie byłam, ,i ta przepiękna kopuła wciąż oko przyciągała, ,
grace
jest przepiękną perłą w tym miejscu, ,pamiętam jak ją budowano od podstaw, ,zawsze byłam ciekawa jej środka, ,dawno tam nie byłam, ,i ta przepiękna kopuła wciąż oko przyciągała, ,
grace