UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładnie ładnie. Mi się podoba tylko ten płot co otacza cerkiew niech zlikwidują - bedzie mozna podziwiac
Edekk
Ładnie ładnie. Mi się podoba tylko ten płot co otacza cerkiew niech zlikwidują - bedzie mozna podziwiac
Edekk