UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ty wiesz człowieku o złodziejach, filmów się naoglądałeś i głupoty opowiadasz, na złodzieja nie ma bata, im lepsze zabezpieczenia tym lepszy złodziej a nie jakiś rzezimieszek
Co ty wiesz człowieku o złodziejach, filmów się naoglądałeś i głupoty opowiadasz, na złodzieja nie ma bata, im lepsze zabezpieczenia tym lepszy złodziej a nie jakiś rzezimieszek