UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cabaret to Cabaret. .. .. tu nic nie mozna zepsuc albo zrobic zle. .. .. kocham ten musical. .. .wystawiano go latem w moim rodzinnym miescie. .. .. no to widzialam. .. .. A moze tak bysmy zrobili glosowanie na sztuke - co bysmy chcieli zeby wystawiono u Sewruka. .. .. Ja prosze. .. .Tramwaj zwany pozadaniem. .. .pozdrawiam wszystkich serdecznie. ..
Akacja