UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spektakl nie był zachwycający ale dla niektórych jego aspektów i tak warto! Pan Michał Ostrowski... nie mam słów! Wspaniała kreacja! No i przesłanie... takie współczesne...

Anna J.

Anuluj