UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesli pójdę i jesli ktoś zapyta, to oczywiscie mu powiem, ale jeszcze nie byłam, a trochę osób chyba poszło, to zapytałam. Nie ma co się tak od razu wkurzać
Jesli pójdę i jesli ktoś zapyta, to oczywiscie mu powiem, ale jeszcze nie byłam, a trochę osób chyba poszło, to zapytałam. Nie ma co się tak od razu wkurzać