UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesli pójdę i jesli ktoś zapyta, to oczywiscie mu powiem, ale jeszcze nie byłam, a trochę osób chyba poszło, to zapytałam. Nie ma co się tak od razu wkurzać


Anuluj