UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O co chodzi ....a no chodzi o to ze kobita zza lady myslala ze jest w programie Rolnik szuka żony i zawziecie usilowala wzbudzic wokol siebie zainteresowanie p. Jana...niestety nie wziela pod uwage ze nie jest jedyna uczestniczka programu . Z zemsty i z zazdrosci ze rolnik nie wybral wlasnie jej, postanowila pokazac wszystkim, ze to ona jest jednak tą NAJ i jedyna wybranka p. Jana... Wkrecala wszystkim ze p. Jan szaleje z milosci do niej no i wyszlo że jesnak kłamała Koniec