UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sekundniki, stałe posterunki kierujących ruchem i koniecznie przed każdym samochodem ma biec umyślny, który będzie umożliwiał mu bezpieczny przejazd. Oto kontynuacja pomysłów kierowanych do władz miasta, a prezydenta w szczególności. Ludzie pisanie przez was tych różnych pomysłów przechodzi już ludzkie pojęcie. A to przecież obecnie kierowcy pogubili się w jeździe, bo nie tylko zatracili umiejętności, ale pozostawili mózgi w depozycie i uważają, że obowiązuje ich zasada uwaga śledzie, bo Pan jedzie. A, że to nie działa ponieważ inni myślą tak samo to mamy to co mamy. Oj ludkowie, ludkowie dajte se pozor.

Janicekwodnicek

Anuluj