UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komentuja ci co wojsko widza na zdjęciach i filmach a sami giwery nie nosili. Coz krakaja i wojsko do olsztyna zabiorą . W kamasze ich i obadamy.


Anuluj