UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
OOO Mariush się pojawił. .. jeszcze pytanie gdzie Pan Koliński, bo coś przycichł po wyborach. ..
bezzebny
OOO Mariush się pojawił. .. jeszcze pytanie gdzie Pan Koliński, bo coś przycichł po wyborach. ..
bezzebny