UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dyskutujecie o BO ? To spytajcie się prezydenta, co to za rewitalizacja ulicy Garnizonowej z płyt betonowych na płyty betonowe za 200 tys. zł w ramach BO ? Dalej nie ma asfaltu, chodników i lamp.
Dyskutujecie o BO ? To spytajcie się prezydenta, co to za rewitalizacja ulicy Garnizonowej z płyt betonowych na płyty betonowe za 200 tys. zł w ramach BO ? Dalej nie ma asfaltu, chodników i lamp.