UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dyskutujecie o BO ? To spytajcie się prezydenta, co to za rewitalizacja ulicy Garnizonowej z płyt betonowych na płyty betonowe za 200 tys. zł w ramach BO ? Dalej nie ma asfaltu, chodników i lamp.


Anuluj