UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozstaw kół osi dźwigu jest inna niż koleiny po tirach i zjechał na lewo wtedy Gość złapał przednim kołem pobocze l poprostu wciagnelo go do rowu, a wierzcie mi że takim sprzętem nawet przy 30km/h i miekkim poboczem nie masz szans pojazdu wyprowadzić, ktoś kto jeździ dużymi pojazdami wie oczym ja piszę. Ten dźwig na zdjęciu to ppm att 380 lub 400 nim nie pojedziesz więcej niż 55km/h no chyba, że z przepaści.
Krz