UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bema nie moze byc jednokierunkowa, bo na zeromskiego, komenskiego i mickiewicza bylby totalny Armageddon. Pol miasta ma sie pchac przez centrum albo grunwaldzka z coraz wieksza iloscia swiatel zeby dostac sie na S7? Naprawde chcemy jeszcze wiekszych korkow na wlasne zyczenie?


Anuluj