UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bema nie może być jednokierunkowa bo na mickiewicza, żeromskiego, komenskiego i przede wszystkim grunwaldzkiej bylby totalny Armageddon. Pol miasta mialaby pchac sie przez centrum albo na grunwaldzka zeby na S7 sie dostac? PRzeciez to skrajny debilizm