UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bema nie może być jednokierunkowa bo na mickiewicza, żeromskiego, komenskiego i przede wszystkim grunwaldzkiej bylby totalny Armageddon. Pol miasta mialaby pchac sie przez centrum albo na grunwaldzka zeby na S7 sie dostac? PRzeciez to skrajny debilizm


Anuluj