UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Legia?? 3?? Widzew 2?? Widzew pokazał, że może walczyć z drużynami uznawanymi za najlepsze, najpierw Śląsk, teraz Legia. Patrząc, że RTS to II liga, wynik bardzo dobry, taki sraków Wdzwew by rozniósł, przyjechali by do Łodzi zobaczyli stadion i sraczki by dostali


Anuluj