UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może pan Tomczyk napisałby wspomnienia jak to w czasie stanu wojennego był komisarzem Galerii El albo jak miło było mu jako działaczowi PRON w "jaruzelskiej" Polsce. Była wtedy kasa na pisanie pirdół
A może pan Tomczyk napisałby wspomnienia jak to w czasie stanu wojennego był komisarzem Galerii El albo jak miło było mu jako działaczowi PRON w "jaruzelskiej" Polsce. Była wtedy kasa na pisanie pirdół