UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może pan Tomczyk napisałby wspomnienia jak to w czasie stanu wojennego był komisarzem Galerii El albo jak miło było mu jako działaczowi PRON w "jaruzelskiej" Polsce. Była wtedy kasa na pisanie pirdół


Anuluj