UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
faktycznie wy prlowcy lizaliście tyłki ruskim, sprzątanie na grobach Polaków to dla was za duzy wysiłek, lizu lizu iwanawa żupa to dopiero było smaczne
Gdyged
faktycznie wy prlowcy lizaliście tyłki ruskim, sprzątanie na grobach Polaków to dla was za duzy wysiłek, lizu lizu iwanawa żupa to dopiero było smaczne
Gdyged