UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

faktycznie wy prlowcy lizaliście tyłki ruskim, sprzątanie na grobach Polaków to dla was za duzy wysiłek, lizu lizu iwanawa żupa to dopiero było smaczne

Gdyged

Anuluj